شرکت های پیمانکار پس از اخذ رتبه پیمانکاری یا همان صلاحیت پیمانکاری هنگام شرکتدرمناقصات و یا مزایدات دولتی،می بایست قانون ظرفیت کاری پیمانکاران را رعایت کنند.هر رتبه در هر رشته دارای یک ظرفیت محدود در تعداد پروژه های در دست اجرا و همینطور مبلغ قراردادهای دردست اجرا می باشد.

از آنجا که هر شرکت می تواند به هر تعداد قرارداد یا به هر مبلغ با هر شخص وارد قرارداد شود،اما این موضوع در خصوص شرکت هایی که زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی موفق به کسب صلاحیت پیمانکاری شده اند متفاوت می باشد.یعنی هر شرکت بسته به پایه و رشته رتبه خود و بر اساس رشته صلاحیت خود دارای ظرفیت محدود در گرفتن پروژه می باشد.چنانچه در خصوص کسب اطلاعات کامل تر نسبت به ظرفیت رتبه های پیمانکاری نیاز به مشاوره دارید می توانیددر هر ساعت شبانه روز با مشاورین متخصص ثبت کیا تماس بگیرید.


برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص آخرین ظرفیت کاری پیمانکاران می توانید با مشاورین متخصص موسسه ثبت کیا،با شماره 88882588 تماس حاصل فرمایید.
ثبت کیا افتخار دارد با بهره گیری از پرسنل و وکلای خبره جهت ظرفیت رتبه پیمانکاری برای شرکت در خدمت شما سروران گرامی باشد.
تلفن تماس : 88882588-021 88888273-021


Call Now