ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری اروند

در ابتدا باید درخواست تایید نام در سامانه ثبت شود بدین منوال که درخواست را با منطقه از طریق سایت مطرح میکنیم و در صورت امکان و عدم تشابه نام بعد از 48 ساعت،نام تایید خواهد شد.
مرحله بعد از تایید نام مرحله اخذ مجوز فعالیت اقتصادی یک ساله میباشدکه روی نام شرکت در شرف تاسیس اخذ میگردد.


بعد از اخذ مجوز نوبت به ورود اطلاعات برای ثبت شرکت میرسد که کارشناسان ثبت کیا عهده دار این وظیفه میباشند و در صورت تایید موکلین و مراجعین این اطلاعات نهایی شده و به منطقه از طریق سامانه الکترونیک ارسال میگردد. بعد از تایید کارشناسان ثبت حالا مجاز هستیم تا اوراق را با بارکد ثبتی مختص اشخاص و اعضا هیئت مدیره پرینت گرفته و امضا شود و پس از امضا جهت صدور آگهی ثبت شرکت به اداره ثبت منطقه ارسال شود.
کل این مراحل در کمتر از 10 روز کاری اتفاق میفتد و شما صاحب یک شرکت بازرگانی معتبر هستید در یکی از بهترین مناطق آزاد هشتگانه ایران عزیز.
مدارکی که شما به واسطه آن می توانید یک شرکت بازرگانی و یا به اصطلاح عامیانه مراجعین، صادرات و واردات ثبت کنید به شرح ذیل است :

 

1_ برابر با اصل مدارک احراز هویت اعضا (برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت) برای هر چند نفری که اعلام حضور در هیئت مدیره ویا سهام شرکت را کرده اند در شرکتهای مسئولیت محدود با حد اقل 2 نفر و در شرکتها ی سهامی خاص با حداقل هیئت مدیره 3 نفر و دو نفر بازرس قابلیت ثبت بوجود می آید.
(این اعضا میتوانند بیشتر باشند ولی کمتر از تعداد اعلام شده وجاهت قانونی نداشته و قابل ثبت نیست)
2_ گواهی امضا تمام افراد حاضر در شرکت.
3_ معرفی محل برای ثبت که حتما باید محل واقعی و اداری باشد که از طرف سازمان مورد قبول باشد و استعلام پایان کار داشته باشد در محدوده منطقه آزاد تجاری اروند و یا آبادان .
4_ ارائه مجوز فعالیت که بنا به درخواست شما ثبت کیا این مجوز را اخذ خواهد کرد.
در صورت نیاز به هرگونه مشاوره تخصصی در خصوص کارشناسی دقیق و تکمیل مدارک می توانید با مشاورین ثبت کیا در تماس باشید.

 

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری اروند


Call Now