ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار
منطقه آزاد تجاری چابهار تنها منطقه ای است که در بلک لیست بانک جهانی نمی باشد و اتباع خارجی به راحتی می توانند در این منطقه اقدام به سرمایه گذاری کنند.این منطقه تنها کریدور اصلی ناحیه پاکستان ، افغانستان و هندوستان است.یکی از راهای سرمایه گذاری در این منطقه اقدام به ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار است.


منطقه آزاد تجاری چابهار همانند منطقه آزاد تجاری امام خمینی از قوانین اصلی مناطق آزاد تجاری پیروی نمیکند بدین صورت که چه شرکت در قالب مسئولیت محدود باشد چه در قالب سهامی خاص حتما باید از کل سرمایه مبلغ سی و پنج درصد بنام یک شرکت در شرف تاسیس واریز شود و بعد بلاک شود و زمان تحویل مدارک از اداره ثبت شرکتها این پول را میتوان آزاد کرد .
برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار تکمیل مدارک و شرایط زیر مورد نیاز است :
1-برابر اصل مدارک احراز هویت اعضا یعنی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت برای هر چند نفری که اعلام حضور در هیئت مدیره ویا سهام شرکت را کرده اند.در شرکتهای مسئولیت محدود با حد اقل 2 نفر و در شرکتهای سهامی خاص با حداقل هیئت مدیره 3 نفر و دو نفر بازرس قابلیت ثبت بوجود می آید.
(این اعضا میتوانند بیشتر باشند ولی کمتر از تعداد اعلام شده ، وجاهت قانونی نداشته و قابل ثبت نیست.)
2-گواهی تصدیق امضا اعضای هیئت مدیره در دفاتر اسناد رسمی.
3-معرفی محل برای ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار ، باید ساختمان اداری یا تجاری باشد به همراه پایان کار.
4-ارائه مجوز فعالیت که بنا به درخواست شما ثبت کیا این مجوز را اخذ خواهد کرد.
در ابتدا باید نام شرکت توسط متقاضی و یا نامه وکالت ثبت شود بدین منوال که درخواست را با منطقه از طریق سایت مطرح میکنیم و در صورت امکان و عدم تشابه نام بعد از 48 ساعت نام تایید خواهد شد
مرحله بعد از تایید نام مرحله اخذ مجوز فعالیت اقتصادی یک ساله میباشد که روی نام شرکت در شرف تاسیس اخذ میگردد.
بعد از اخذ مجوز نوبت به ورود اطلاعات برای ثبت شرکت میرسد که کارشناسان ثبت کیا عهده دار این وظیفه میباشند و در صورت تایید موکلین و مراجعین این اطلاعات نهایی شده و به منطقه از طریق دولت الکترونیک ارسال میگردد. بعد از تایید کارشناسان ثبت حالا ما مجاز هستیم تا اوراق را با بارکد ثبتی مختص اشخاص و اعضا هیئت مدیره پرینت بگیریم و آماده امضا شویم.کل این مراحل در کمتر از 10 روز کاری اتفاق میفتد و حالا شما صاحب یک شرکت بازرگانی معتبر هستید در یکی از بهترین مناطق آزاد تجاری هشتگانه ایران عزیز.

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری چابهار

 


Call Now