بایدها و نبایدهای ثبت شرکت : برای ثبت شرکت چه کنیم

متاسفانه در جامعه ما افرادی که قصد ثبت شرکت را دارند، با باورهای غلطی مواجه هستند که آن ها را از انجام این فرآیند باز می دارد. باورهای غلطی که باعث ایجاد ترس و شک در افراد می شود. نکته بسیار مهم این است که در رابطه با هر فرآیندی تحقیق کرده و باورهای اشتباه مربوط به آن را از ذهن خود پاک کنید. فرایند ثبت شرکت در تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و افزایش آگاهی سبب می شود تا چنین باورهای اشتباهی از ذهن شما پاک شود. در ادامه این باورهای غلط را بررسی خواهیم کرد.

برای ثبت شرکت نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارید ( سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت )

یکی از باورهای اشتباه در مورد فرایند ثبت شرکت این است که برای آغاز و شروع لازم است تا سرمایه بسیار زیادی داشته باشید. این تفکر اشتباه است و شما می توانید با کمترین میزان سرمایه فرایند ثبت شرکت خود را طی کرده و یک شرکت قانونی را به وجود بیاورید.این باور اشتباه سبب شده تا بسیاری از افراد با این طرز فکر که سرمایه کافی برای ثبت شرکت ندارند، از راه اندازی شرکت خود و طی کردن مراحل قانونی آن صرف نظر کنند.

برای ثبت شرکت نیاز به داشتن دفتر جداگانه دارید ( دفتر و آدرس برای ثبت شرکت )

یکی از باورهای غلط رایج در مورد ثبت شرکت این است که شما برای طی کردن مراحل ثبت شرکت خود نیاز دارید تا اقدام به اجاره یا خرید یک واحد تجاری یا اداری کنید.متاسفانه این تفکر نیز اشتباه است و شما می توانید حتی آدرس منزل مسکونی خود را به عنوان دفتر کارتان بدهید و نیازی ندارید تا برای ثبت شرکت دفتر جداگانه ای را برای این کار داشته باشید.

ثبت شرکت مزیت قابل توجهی ندارد ( مزایای ثبت شرکت )

یکی دیگر از تفکرات و باورهای اشتباه در رابطه با ثبت شرکت این است که ثبت کردن یک شرکت هیچ مزیت و سودی برای شما نخواهد داشت. این تفکر نیز اشتباه است چرا که شما می توانید با توجه به نوع شرکت تان و پس از طی کردن فرایند ثبت آن به مزایای قابل قبولی دست پیدا کنید.به عنوان مثال فرآیند اخذ وام برای شما راحت تر و سریع تر خواهد بود و حتی می توانید با سایر شرکت ها چه در داخل و چه در خارج ارتباطات قانونی و نزدیکی داشته باشید.
ثبت شرکت کار را سخت تر می کند.یکی از موضوعات بسیار مهمی که همواره مطرح می شود این است که شما با ثبت کردن شرکت تان درگیر قوانین سفت و سختی خواهید شد و همین موضوع می تواند کار شما را سخت کند.
بخش اول این صحبت درست است، چرا که پس از ثبت کردن یک شرکت شما ملزم به رعایت قوانین مختلفی هستید، از قوانین مالیاتی گرفته تا مقررات مربوط به کار.
بخش دوم این سخن اما اشتباه است چرا که اجرا این قوانین به هیچ عنوان کار شما را سخت نخواهد کرد، بلکه سبب می شود تا شما بتوانید فرآیندهای مختلف شرکت تان را به صورت قانونی و رسمی طی کنید و شفافیت در شرکت تان نیز حاکم کنید.
انجام کار به صورت قانونی به هیچ عنوان سخت نخواهد بود و مشکلی برای شما به وجود نمی آورد.

ثبت شرکت طولانی و پر هزینه است  ( ثبت شرکت فوری و ارزان )

یکی از باورهای غلط در رابطه با ثبت شرکت این است که طی کردن فرایند آن بسیار طولانی و پرهزینه است. متاسفانه این نیز یکی از باورهای اشتباه در جامعه ما است که رواج بسیار زیادی نیز دارد.
در پاسخ به این مسئله باید گفت که اگر شما فرآیند ثبت کردن شرکت خود را به افراد کار بلد و باتجربه بسپارید می توانید با کمترین هزینه و به سرعت این مسیر را طی کرده و شرکت خود را به صورت قانونی ثبت کنید.
البته لازم به ذکر است که افرادی که تجربه ای در این زمینه ندارد و برای اولین بار به دنبال ثبت کردن یک شرکت هستند اگر از افراد متخصص و با تجربه کمک نگیرند، مطمئنا مجبور خواهند شد که هزینه بسیار زیادی را صرف کرده و زمان زیادی را نیز برای این کار اختصاص دهند.
خوشبختانه امروزه موسسات مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که به شما برای ثبت شرکت کمک می کنند. کمک گرفتن از این موسسات باعث می شود تا فرآیند ثبت شرکت برای شما کوتاه و ارزان شود.


دپارتمان فوری ثبت برند :
ثبت کیا افتخار دارد با بهره گیری از پرسنل و وکلای خبره جهت انجام امور ثبت شرکت در خدمت شما سروران گرامی باشد.
تلفن تماس :      88882588        88888273   021


Call Now