برزیل بزرگ ترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است. برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس دربرمی گیرد، شرقی ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه، آرژانتین ، پاراگوئه، بولیوی ، پرو ، کلمبیا ، ونزوئلا ، گویان ، سورینام و گویان فرانسه هم مرز است. در حقیقت برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی دیگر کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد.
برزیل دارای پیشرفته ترین بخش صنعتی در آمریکای لاتین است. صنایع برزیل که یک سوم تولید ناخالص داخلی این کشور را به خود اختصاص داده است، از صنایع خودروسازی تا صنایع فولاد، پتروشیمی، رایانه ، هواپیما و نیز کالاهای مصرفی با دوام را شامل می شود. با توجه به افزایش ثبات اقتصادی که ماحصل اجرای طرح رئال است بخش های تجاری برزیل و نیز واحدهای تجاری چند ملیتی سرمایه گذاری گسترده ای در تجهیزات و فناوری جدید کرده اند، که بخش عمده آن از شرکت های آمریکای شمالی خریداری شده است. پتروبراس بزرگ ترین شرکت نفتی برزیل است.
افراد برای شروع سرمایه گذاری در این کشور ، در ابتدا باید شرکت ثبت نمایند. این شرکت باید به نام متقاضی اصلی باشد و همه فرآیند شرکت و انجام کارها از طریق مفر اصلی انجام گیرد. از جمله مزایای اصلی ثبت شرکت در برزیل می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
- اخذ اقامت دائم در برزیل
- امکان تجارت با کشورهای قاره آمریکا و سایر کشورهای جهان
- این کشور دارای 4 منطقه تجارت آزاد می باشد که برای سرمایه گذاران خارجی حائز اهمیت می باشد .
- در این کشور مالیات های منقضی برای سود سهام برای فرد و یا شرکت وجود نخواهد داشت .
- کشور برزیل یکی از بزرگ ترین برنامه های انرژی تجدید پذیر در جهان است .
- کشور برزیل دومین کشور از نظر صنعتی بودن می باشد و دارای منابع طبیعی بسیاری مانند نفت خام است که برای سرمایه گذاران موقعیت های مناسب شغلی فراهم خواهد کرد.
- ایجاد کسب و کار آنلاین در این کشور که به صنعتی سودآور تبدیل شده است.
- خدمات و محصولات شرکت های خارجی با توجه به رشد تولید ناخالص داخلی و افزایش درآمد خانوارها دارای متقاضیان بسیاری می شود.
در ثبت شرکت در برزیل به موارد ذیل توجه فرمایید :
- شرکتی که در کشور برزیل شروع به کار می کند باید یک سری اصول را رعایت نماید. این شرکت باید در یک زمان دو ساله 10 شغل جدید را ایجاد نماید، در این صورت فرد می تواند جهت اقامت دائم اقدام نماید.
- به موجب قوانین دولت برزیل، هر فردی که بخواهد در این کشور شرکت ثبت کند باید شرکت ثبت شده متشکل از یک مدیر و دو سهامدار از هر ملیت باشد. لازم به ذکر است شما با یک سهامدار هم قادر خواهید بود در برزیل شرکت ثبت کنید.
- یک شرکت خصوصی برزیلی باید حتماَ یک آدرس ثبت شده محلی داشته باشد و یک شرکت خارجی باید حتماَ یک نماینده برزیلی به عنوان حامی مالی انتخاب نماید. این نماینده هم می تواند فردی برزیلی تبار بوده باشد و هم می تواند فردی باشد که اقامت دائم برزیل را اخذ نموده باشد.
- طبق مقررات وزارت کار و شرکت ها در برزیل هر شرکتی موظف می باشد که تمام گزارشات سالانه خود را داشته باشد. این گزارشات شامل اسم و آدرس مدیران و همچنین میزان سهام سهامداران و جزئیات آن ها را شامل می شود.

  • رایج ترین قالب ثبتی در برزیل

اکثر شرکت هایی که در برزیل ثبت شده اند شرکت های بامسئولیت محدود می باشند. در این نوع شرکت باید از یک یا چند سهامدار تبعه برزیل استفاده شود به گونه ای که در بازدهی به مقدار آورده ای که دارند سهم خواهند برد.

  • سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت در برزیل

جهت ثبت شرکت در برزیل شما نیاز دارید سرمایه ای در حدود 50000 تا 60000 دلار معادل 150000 رئال برزیل به عنوان سرمایه شرکت خود و در حساب شخصی خود داشته باشید. در کنار آن باید حساب بانکی نیز به نام شرکت افتتاح گردد . اما وجه شما در حساب خودتان باقی خواهد ماند که این امر باعث آسودگی خاطر فرد خواهد بود.
در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.
همکاران ما در ثبت شرکت  کیا ، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.


Call Now