VTEM skitter

خدمات کیا ثبت شامل ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت برند ،  اخذ کارت بازرگانی  و رتبه بندی شرکت ها می باشد.

 سایر خدمات کیا ثبت

- افزایش سرمایه بدون واریزی بانکی
- نقل و انتقال سهام در شرکت های سهامی خاص بدون حضور در اداره محترم دارائی و پرداخت 4%
- مشارکت داخلی و خارجی و کنسرسیوم و جوینت ونچر
- اخذ نمایندگی خارجی و امور ثبت آن
- جابجائی شرکاء و ورود و خروج شریک بدون حضور مستقیم در اداره ثبت شرکتها در شرکت با مسئولیت محدود
- تنظیم و ثبت کلیه صورتجلسات و تغییرات و تصمیمات تلفیقی و اختلافی و مشاوره تخصصی و رفع ایرادات ماهوی آن
- مشاوره اخذ رتبه بندی پیمانکار از سازمان برنامه و بودجه و کلیه ارگانهای زیربط و تامین نیروی مهندسی جهت استفاده از امتیاز آنها
- ثبت کلیه علائم و اسامی تجاری فارسی و لاتین
- روش های معافیت مالیاتی و ثبت در کلیه مناطق آزاد تجاری علی الخصوص در جزیره کیش و ایجاد دفاتر مجازی
- مشاوره اخذ موافقت اصولی و جواز تاسیس و پرسشنامه و نوشتار انواع طرح توجیهی
- ثبت طرح و مالکیت صنعتی و مالکیت فکری و معنوی
- ثبت اختراع و نوآوری و ابتکار و کپی رایت
- انحلال کلیه ی شرکت ها و مشاوره مالیاتی و امور تصفیه
- رفع اختلافات شرکاء توسط تیم متخصص داوران و کارشناسان زبده
- ثبت شرکت های تعاونی و کار آفرینی

مزیت ثبت شرکت به تجارت یا فعالیت شخصی
یک فعالیت اقتصادی ثبت شده به دلیل پایداری در طول زمان،تعهدات حقوقی،اعتبار،اعتماد و اطمینان عمومی از یک فعالیت ثبت نشده معتبرتر است.               
به همین دلیل فعالیتهای اقتصادی با ثبت شرکت که از مشارکت بین دو یا چند نفر تشکیل می گردد حائز اهمیت بوده و موجب افزایش اعتبار و جلب اعتماد علاقه مندان و  سرمایه گذاران می گردد به طور مثال اخذ نمایندگی از کلیه شرکتهای معتبر جهانی برای یک تاجر یا مدیر به صورت حقیقی و بدون ثبت شرکت میسر نخواهد بود و همچنین در پروژها و قراردادهای داخلی کشور طبق قوانین و مقررات کشوری و مالیاتی عقد قرارداد با اشخاص حقیقی ممنوع بوده و معمولا پیمانکاران مورد اعتماد سازمان ها و شرکتهای بزرگ دولتی و خصوصی برای ادامه همکاری و عقد پیمان و قررادادهای جدید،شرکت در مناقصات و مزایدات  به سوی ثبت شرکت سوق داده می شوند و در ادامه به عنوان مثال دیگر اخذ  وام و تسهیلات بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی عمدتا(و در مواردی منحصرا)توسط شرکت ثبت شده قابل انجام است.
همچنین فعالیتهای اجتماعی،فرهنگی،هنری،ورزشی،آموزشی،پژوهشی،خیریه(اعم از انتفاعی یا غیرانتفاعی)بعد از اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح برای رسمی نمودن فعالیت خود جهت عضو گیری ، گسترش و جلب اعتماد عمومی نیاز مبرم به ثبت شرکت یا موسسه دارند.
معمولا در اکثر فعالیتهای فوق الذکر مالکیت اموال غیر منقول این مراکز جهت انتقال به مسئولین بعدی مورد بحث و اختلاف بین اعضا است که این مشکل فقط توسط ثبت شرکت و یا ثبت موسسه قابل حل می باشد.
تمامی فعالیتهای فوق الذکر که به صورت حقیقی توسط شخص اداره می گردد هرچند مدیر توانمند و قوی باشد بعد از غیبت شخص مذکور به هر دلیل(فوت،بازنشستگی،از کار افتادگی و...) عملا فسخ می گردد در حالیکه همین فعالیتها با ثبت شرکت از شخص به شخص یا اشخاص دیگری تحت عنوان هیئت مدیره منتقل می گردد و باعث دوام و پایداری فعالیت مورد نظر می گردد که نتیجه آن برند سازی،جلب اعتماد واقبال عمومی،جلب نظر و اعتماد سرمایه گذاران است و در بازار سازی و بازاریابی محصول نهایی شرکت ثبت شده یا مورد قبول قرار گرفتن اهداف موسسه ثبت شده مفید و موثر می باشد به طور مثال سابقه ثبت شرکت در اقتصاد انگلستان به شرکتهایی با سابقه و قدمت 2 قرن برمی گردد که در طول سالهای متمادی توسط هیئت مدیره های مختلف اداره شده و از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است.سابقه ثبت شرکت ویا ثبت موسسه در اروپا و آمریکا نیز نزدیک به 200 سال است.
موسسات حقوقی در اروپا و آمریکا با سابقه هایی بیش از 150 سال وجود دارد که در حوزه های مختلف تبدیل به نهادها و یا نماد های جهانی شده است که این مدت قدمت و فعالیت و انتقال فعالیت از نسلی به نسل بعد فقط و فقط در ثبت شرکت قابل انجام است.
به طور کلی با مطالعه و تحقیق در خصوص فعالیتهای اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی،هنری،ورزشی،آموزشی،پژوهشی،خیریه(اعم از انتفاعی یا غیرانتفاعی) موفق و پایدار در سطح جهان در هر زمان و مکان به این نقطه نظر دست می یابیم که ثبت شرکت و یا ثبت موسسه تنها راه حفظ شیرازه تمامی فعالیتهای مذکور در طول زمان می باشد.

ثبت شرکت  ثبت شرکتها  ثبت شرکت ها ثبت شرکت مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص هزینه ثبت شرکت ثبت شرکت فوری


ثبت شرکت فوری یکروزه

ثبت شرکت فوری

مزایای ثبت شرکت

برای انجام فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده باید از طریق ثبت یک شرکت یا موسسه و ثبت علامت تجاری تجارت خود را آغاز نمود.

فعالیت رسمی و قانونی و شفاف در پرتوی مجوزهای قانونی تنها و تنها در سایه قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک شرکت ممکن است.

Call Now